Spokojení klienti

Co můžete od naší spolupráce očekávat?

Služby Matyáše Cettla mi byly doporučeny jedním z jeho stávajících klientů, což osobně považuji za jedno z nejdůležitějších kritérií při výběru dodavatele jakýkoliv služeb. Spolupracovali jsme spolu na rekonstrukci internetových stránek mojí kanceláře, spolupráce byla bezproblémová a vedla k výsledku, se kterým jsem skutečně spokojen. Vyzdvihnl bych skvělý způsob komunikace s klientem, rychlé vypořádávání jeho připomínek, kreativní přístup a nutnou dávku trpělivosti s mnohdy nelehkými a četnými požadavky z mojí strany, u kterých se mi současně dostalo náležitého vysvětlení v případě, že můj požadavek nebyl pro funkci stránek vhodný či nebyl proveditelný.

Mgr. Jakub Reitschmied

Matyáš pro mě před lety vytvořil web neziskové organizace a spolupracovali jsme i na dalších projektech. Za jeho přednosti považuji: 1. rychlou orientaci v problému 2. kreativní přístup k řešení 3. empatické jednání a smysl pro týmovou práci 4. schopnost naučit se v krátkém čase novým věcem a prakticky je využívat, což přičítám zejména jeho vysoké inteligenci a schopnosti rychle odlišit důležité od nedůležitého. Pokud Matyášovi svěříte odpovědnost a dáte mu důvěru, aniž byste omezovali jeho kreativitu, bude bezpochyby užitečným členem každého profesního týmu. Bude přinášet inspirativní pohledy na věc a neotřelá řešení, a to i u problémů, které zůstávaly dlouho nevyřešené. Pokud se pro nějakou věc nadchne, dokáže za ni skutečně bojovat.

Mgr. Lucie Peláková

Matyáš velice pohotově a profesionálně zpracoval objednávku webu. To aby byl web vytvořen a zveřejněn po celkové korektuře za pár dní od zadání a do dalších pár dní vytvořen další partnerský web, spolu s převedením domén a hostingu s výraznou finanční úsporou, to se opravdu vidí jen u profesionálů. A to vše za přijatelnou cenu.

Zdeněk Peterka, TAXI Letovice s.r.o.

Děkuji Matyášovi za velmi vstřícné a otevřené jednání a to již při prvotní myšlence směřující k vytvoření nových webových stránek. Citlivě dokázal uchopit moji vizi a neuvěřitelně rychle ji převést v realitu. Výsledek v podobě nového webu splňuje veškerá moje očekávání.

Pavel Nejedlý

S Matym jsme se před nějakým časem domlouvali na to, že by mi vytvořil mé osobní stránky. Z finančních důvodů jsem to nějak oddaloval. Mu to stejně nedalo a začal chystat návrh, jak by asi měl web vypadat. Moc mile mě překvapila jeho flexibila, nápady a myšlenky. Rychlá přesto kvalitní práce, stránky byly během pár dní nachystané ke spuštění. Před spuštěním mi pomáhal dolaďovat detaily. Dokonce i teď po spuštění mám od něj neustálou technickou podporu. Rád doporučuji všem, kdo chtějí mít pěkné a profesionální webové stránky rychle, kvalitně i za rozumné peníze.

Radek Hanskut

Matyáš byl zodpovědný především za správu zákaznických dat v korporátním systému. Svoji práci vykonával důkladně, rychle a svědomitě, byl flexibilní, spolehlivý a rychle se učil nové věci. Především bych chtěl vyzdvihnout jeho iniciativu v navrhování způsobů zlepšování pracovních procesů a ochotu vykonávat práci nad rámec jeho základních povinností.

Ing. Ondřej Krejza Ph.D.

Matyáš mi vytvořil pracovní web a musím říci, že spolupráce s ním pro mě bylo ryzím potěšením. Umí komunikovat, je milý a vstřícný. A co je hlavní, rychle se dokáže naladit na osobu klienta, na jeho potřeby a také představy možného řešení, a vše pak promítnout do konkrétní realizace. Ocenila jsem rovněž, že Matyáš se v případě jakéhokoliv nečekaného problému obratem snažil nabídnout nejlepší možné řešení. Bylo znát, že ho jeho práce těší, a jsem si jista, že je to vidět i na výsledku.

Mgr. Martina Coufalová

Společně to zvládneme

Obraťte se na mne.

Najdu nejlepší možné řešení vašeho požadavku – od portálu po vizitku.

Kontakt

Z kapacitních důvodů nejsou přijímány nové zakázky. Děkuji za pochopení.